HBO680M1ETR-0606
MFR.Part #
HBO680M1ETR-0606
JLCPCB Part #
C3031623
Package
SMD,D6.3xL5.8mm
Description
-55℃~+125℃ 25V 4000hrs@125℃ 5.8mm 6.3mm 68uF ±20% SMD,D6.3xL5.8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS