VE-101M2ATR-1313
MFR.Part #
VE-101M2ATR-1313
JLCPCB Part #
C249471
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 100uF 12.5mm 13.5mm 2000hrs@85℃ ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS