RXW470M1JBK-0811
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
RXW470M1JBK-0811
JLCPCB Part #
C134655
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
11.5mm 3.5mm 342mΩ@100kHz 405mA@100kHz 47uF 5000hrs@105℃ 63V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS