RGA222M1CBK-1020
MFR.Part #
RGA222M1CBK-1020
JLCPCB Part #
C231212
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 16V 2000hrs@105℃ 20mm 2200uF 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS