VE-101M1JTR-1010
MFR.Part #
VE-101M1JTR-1010
JLCPCB Part #
C249468
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 10mm 10mm 2000hrs@85℃ 63V ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS