ORE471M1CBK-1012
MFR.Part #
ORE471M1CBK-1012
JLCPCB Part #
C384616
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12mm 16V 470uF 5000hrs@105℃ 5mm 6.1A@100kHz ±20% 插件,D10xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS