VEU470M1HTR-0810
MFR.Part #
VEU470M1HTR-0810
JLCPCB Part #
C249754
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-45℃~+105℃ 10mm 3000hrs@105℃ 47uF 50V 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS