VEJ221M1CTR-1010
MFR.Part #
VEJ221M1CTR-1010
JLCPCB Part #
C249618
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-45℃~+105℃ 10mm 10mm 16V 2000hrs@105℃ 220uF ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS