HBZ101M1JTR-1013
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
HBZ101M1JTR-1013
JLCPCB Part #
C3031633
Package
SMD,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10mm 12.5mm 4000hrs@125℃ 63V ±20% SMD,D10xL12.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS