VEU100M2WTR-1616
MFR.Part #
VEU100M2WTR-1616
JLCPCB Part #
C20415468
Package
SMD,D16xL16.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10uF 16.5mm 16mm 450V ±20% SMD,D16xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS