RXQ271M2EBK-1836
MFR.Part #
RXQ271M2EBK-1836
JLCPCB Part #
C454155
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
10000hrs@105℃ 18mm 250V 270uF 35.5mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS