HBV330M1HTR-0810
MFR.Part #
HBV330M1HTR-0810
JLCPCB Part #
C3031586
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 33uF 50V 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS