RXQ820M2GBK-1825
MFR.Part #
RXQ820M2GBK-1825
JLCPCB Part #
C335072
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
1.525A@100kHz 10000hrs@105℃ 18mm 25mm 400V 7.5mm 82uF ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS