VZH332M1CTR-1616
MFR.Part #
VZH332M1CTR-1616
JLCPCB Part #
C249910
Package
SMD,D16xL16.5mm
Description
-45℃~+105℃ 16.5mm 16V 16mm 3300uF 5000hrs@105℃ ±20% SMD,D16xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS