VEJ222M1ETR-1616
MFR.Part #
VEJ222M1ETR-1616
JLCPCB Part #
C249624
Package
SMD,D16xL16.5mm
Description
-45℃~+105℃ 16.5mm 16mm 2000hrs@105℃ 2200uF 25V ±20% SMD,D16xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS