VZH102M1HTR-1816
MFR.Part #
VZH102M1HTR-1816
JLCPCB Part #
C249848
Package
SMD,D18xL16.5mm
Description
-45℃~+105℃ 1000uF 16.5mm 18mm 5000hrs@105℃ 50V ±20% SMD,D18xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS