VE-102M0JTR-0810
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VE-102M0JTR-0810
JLCPCB Part #
C249472
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 2000hrs@85℃ 6.3V 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS