RZW681M1VBK-1320
MFR.Part #
RZW681M1VBK-1320
JLCPCB Part #
C335059
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 12.5mm 20mm 35V 5mm 680uF ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS