RZW471M1CBC-0811
MFR.Part #
RZW471M1CBC-0811
JLCPCB Part #
C434470
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 11.5mm 16V 470uF 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS