VZT471M1ETR-0810
MFR.Part #
VZT471M1ETR-0810
JLCPCB Part #
C882164
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 25V 470uF 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS