OCV470M1VTR-0810
MFR.Part #
OCV470M1VTR-0810
JLCPCB Part #
C134860
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 35V 47uF 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS