OVG470M1ETR-0606
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
OVG470M1ETR-0606
JLCPCB Part #
C23692892
Package
SMD,D6.3xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 15000hrs@105℃ 2.8A@100kHz 25V 30mΩ@300kHz 47uF 5.8mm 6.3mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL5.8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS