RZW470M1HBK-0611
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
RZW470M1HBK-0611
JLCPCB Part #
C311647
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
11mm 2.5mm 47uF 5000hrs@105℃ 50V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS