RZW220M1HSA-0511
MFR.Part #
RZW220M1HSA-0511
JLCPCB Part #
C882147
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 11mm 22uF 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS