OVH331M0JTR-0807
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
OVH331M0JTR-0807
JLCPCB Part #
C134875
Package
SMD,D8xL6.7mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 3.5mm 330uF 4.5A@100kHz 6.3V 6.7mm 8mm 9mΩ@100kHz ±20% SMD,D8xL6.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS