VUA470M1VTR-0607
MFR.Part #
VUA470M1VTR-0607
JLCPCB Part #
C249810
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-40℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 35V 47uF 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS