HBW471M1ETR-1013K
MFR.Part #
HBW471M1ETR-1013K
JLCPCB Part #
C335055
Package
SMD,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 12.5mm 25V 4000hrs@125℃ 470uF ±20% SMD,D10xL12.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS