VEJ470M2ATR-1313
MFR.Part #
VEJ470M2ATR-1313
JLCPCB Part #
C134778
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-45℃~+105℃ 100V 12.5mm 13.5mm 2000hrs@105℃ 47uF ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS