RXW100M1EBK-0511
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
RXW100M1EBK-0511
JLCPCB Part #
C231206
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
10uF 11mm 180mA@100kHz 2000hrs@105℃ 25V 2mm 5mm 600mΩ@100kHz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS