RGA471M1EBK-1016
MFR.Part #
RGA471M1EBK-1016
JLCPCB Part #
C411226
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 16mm 2000hrs@105℃ 25V 470uF 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS