RXQ101M2CBK-1620
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
RXQ101M2CBK-1620
JLCPCB Part #
C335060
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
1.418A@100kHz 10000hrs@105℃ 100uF 160V 16mm 20mm 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS