RXB100M2WBK-1020
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
RXB100M2WBK-1020
JLCPCB Part #
C134614
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 10uF 20mm 450V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS