RXJ102M1JBK-1625
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
RXJ102M1JBK-1625
JLCPCB Part #
C134621
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
1000uF 16mm 25mm 5000hrs@105℃ 63V 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS