VZH220M1HTR-0606
MFR.Part #
VZH220M1HTR-0606
JLCPCB Part #
C176686
Package
SMD,D6.3xL5.7mm
Description
-45℃~+105℃ 165mA@100kHz 2000hrs@105℃ 22uF 5.7mm 50V 6.3mm 880mΩ@100kHz ±20% SMD,D6.3xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS