RUZ221M1KBK-1325
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
RUZ221M1KBK-1325
JLCPCB Part #
C335068
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
1.24A@100kHz 12.5mm 180mΩ@100kHz 220uF 25mm 5000hrs@125℃ 5mm 80V ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS