RXW101M1EBK-0611
MFR.Part #
RXW101M1EBK-0611
JLCPCB Part #
C134637
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
100uF 11mm 2.5mm 250mΩ@100kHz 25V 290mA@100kHz 4000hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS