100YXG470MEFC16X35.5
MFR.Part #
100YXG470MEFC16X35.5
JLCPCB Part #
C1599750
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 16mm 35.5mm 45mΩ 470uF 6000hrs@105℃ 7.5mm 984.5mA@120Hz ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS