OVZ331M0JTR-0608
MFR.Part #
OVZ331M0JTR-0608
JLCPCB Part #
C250105
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 330uF 4.2A@100kHz 6.3V 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS