RJA100M2ASA-0611
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
RJA100M2ASA-0611
JLCPCB Part #
C384641
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
100V 10uF 11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS