OCV221M1CTR-0812
MFR.Part #
OCV221M1CTR-0812
JLCPCB Part #
C250015
Package
SMD,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 16V 2000hrs@105℃ 220uF 8mm ±20% SMD,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS