VUA101M1ETR-0810
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VUA101M1ETR-0810
JLCPCB Part #
C249794
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-40℃~+125℃ 100uF 10mm 2000hrs@125℃ 25V 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS