RGA681M1HCC-1320G
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
RGA681M1HCC-1320G
JLCPCB Part #
C882138
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 2000hrs@105℃ 20mm 50V 680uF ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS