LSG221M2W---2540
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
LSG221M2W---2540
JLCPCB Part #
C134897
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 25mm 40mm 450V ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS