LSG271M2W---3030
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
LSG271M2W---3030
JLCPCB Part #
C134902
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 270uF 30mm 30mm 450V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS