VZH220M1VTR-0505
MFR.Part #
VZH220M1VTR-0505
JLCPCB Part #
C134815
Package
SMD,D5xL5.3mm
Description
-45℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 22uF 35V 5.3mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS