RGA471M1ABK-0611
MFR.Part #
RGA471M1ABK-0611
JLCPCB Part #
C134592
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 470uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS