RXK221M1JBK-1320
MFR.Part #
RXK221M1JBK-1320
JLCPCB Part #
C311675
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
110mΩ@100kHz 12.5mm 20mm 220uF 5000hrs@105℃ 5mm 63V 870mA@100kHz ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS