RGA471M2ABK-1825G
MFR.Part #
RGA471M2ABK-1825G
JLCPCB Part #
C916203
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 18mm 2000hrs@105℃ 25mm 470uF ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS