VZT101M1CTR-0506
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VZT101M1CTR-0506
JLCPCB Part #
C249981
Package
SMD,D5xL5.8mm
Description
-45℃~+105℃ 100uF 16V 2000hrs@105℃ 5.8mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS