RGA331M1EBK-0811
MFR.Part #
RGA331M1EBK-0811
JLCPCB Part #
C231210
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
11.5mm 2000hrs@105℃ 25V 3.5mm 330uF 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS